Űripari és mérnöki karrier a C3S-nél

Fejlesztőmérnök (Beágyazott rendszerek)

Feladatok, amik Rád várnak:

  • Műhold fedélzeti eszközeinek digitális HW tervezése (mikrokontroller)
  • Műhold fedélzeti eszközeinek/berendezéseinek hardver közeli programozása (C/C++)
  • Modul- és rendszerkövetelmények, a HW/SW funkciók specifikációja és dokumentációja
  • Rendszertervezés, alkatrészek meghatározása, kapcsolási rajz készítése, áramkörtervezés, a prototípus és az új áramkörök tesztelése
  • HW / SW alkatrészek tesztelési vizsgálati módszereinek tervezése
  • Tesztelési folyamatok és tesztkörnyezet fejlesztése

Ilyennek elképzelünk Téged:

  • BSc vagy MSc végzettség villamosmérnök/beágyazott rendszerek területen
  • Min. 1-3 év releváns tapasztalat digitális áramkörök interfész memóriák (Flash, EEPROM, eMMC, SRAM), külső interfész perifériák (RTC, ADC/DAC) területén
  • Tapasztalat beágyazott kommunikációs protokollok területén (UART, SPI, I2C, CAN)
  • Képes vagy a csapatmunkára és jól kommunikálsz (akár angol nyelven is)
  • Erős analitikai készséggel rendelkezel
  • Nem riaszt vissza, ha néha külföldi képzésekre kell menned (jellemzően Hollandiába)
  • Magabiztos (technikai) angol nyelvtudással rendelkezel, szóban és írásban

Előny a továbbiak ismerete:

  • Verziókövető rendszer (pl. Git)
  • NYÁK-tervező program(pl. Altium)
  • ARM Cortex-M alapú mikrokontroller
  • Valamilyen unit teszt keretrendszer
  • Valamilyen szkriptnyelv

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő (törzsidővel)
  • Alkalmazotti jogviszony és versenyképes jövedelem
  • Szakmai, nyelvi képzések és külföldi konferenciák
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy növekvő vállalatnál

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX.

Az űripar területén keresel mérnöki munkát? Küldd el a magyar és angol nyelvű CV-det nekünk emailben: [email protected]