Űripari és mérnöki karrier a C3S-nél

DevOps Mérnök

Feladatok, amik Rád várnak:

  • Szoftverfejlesztéshez kapcsolódó környezet (Eclipse, VSCode) konfigurálása, karbantartása
  • Szoftverfejlesztési folyamatok támogatása (CI/CQ/CS/CD)
  • Kódminőség vizsgálati folyamatok támogatása
  • HW-SW integrációs tesztek támogatása
  • Szoftver teljesítmény és minőségi mutatók monitorozása
  • Szoftver konfiguráció menedzsment támogatása
  • Szoftver baseline-ok és release-ek elkészítése, dokumentálása

Ilyennek képzelünk el Téged:

  • Ismered alapszinten a Linux és Windows operációs rendszereket
  • Ismered az alap hálózati protokollokat
  • Nem okoz gondot az SSH, SCP és amúgy bármilyen CLI használata
  • Script nyelveket ismersz és rutinszerűen használod (Python, vagy Shell/PowerShell)
  • Verziókövető rendszereket ismersz és használsz napi szinten (SVN, vagy GIT)
  • Ismered vagy meg szeretnéd ismerni a beágyazott rendszereket és build környezeteit (ARM GCC, MAKE, CMAKE, QMAKE)
  • Ismered vagy meg szeretnéd ismerni a Javascript/web alapú rendszereket és build környezeteit (NodeJs, NPM, PM2, Express, Nginx)
  • Az angol nyelvű dokumentációt megérted ("Datasheet english")

Előnyként kezeljük a további ismereteket:

  • Virtualizációs környezetek (VMware)
  • Konténer alapú virtualizáció (Docker)
  • Tapasztalat felhő alapú infrastruktúra kialakítással és üzemeltetéssel
  • Atlassian Stack rutinszerű használata (Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo)
  • Automatizált tesztelési tapasztalat (TDD, BDD, Unit/Integration Testing, Mocking)

Amit mi kínálunk:

  • Nemzetközi űripari projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő (törzsidővel)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX.

Az űripar területén keresel mérnöki munkát? Küldd el a magyar és angol nyelvű CV-det nekünk emailben: [email protected]