Űripari és mérnöki karrier a C3S-nél

Projektvezető

Feladatok, amik Rád várnak:

  • műholdas és ipari projektek teljes projektmenedzsmentje
  • komplex projektek operatív vezetése (teljes mechanikai, elektronikai tervezés, fejlesztés és gyártás)
  • projektszervezet irányítása és összefogása (rendszermérnök, projektalkalmazottak, konzorciumi tagok, alvállalkozók)
  • projekt előkészítési, tervezési, megvalósítási, zárási és értékelési szakaszában részvétel
  • ütemterv elkészítése és monitorozása
  • projekt folyamatok, határidők kontrollja, pénzügyi követése
  • kockázat- és konfigurációmenedzsment
  • kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel
  • projektek megvalósításához és lezárásához kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése
  • részvétel a projektekhez, fejlesztésekhez kapcsolódó feladatok specifikálásában és a követelmények meghatározásában
  • értékesítés támogatása: ütemterv és koncepciók kidolgozása
  • marketing támogatása: projekt képviselete és kommunikációja
  • KFI tevékenységhez kapcsolódó pályázatok támogatása: megvalósíthatósági tanulmányok
  • egyéb

Ilyennek képzelünk el Téged:

  • minimum főiskolai (BSc) végzettég
  • minimum 1-3 év projektvezetői tapasztalat
  • átlátja a komplex műszaki fejlesztés teljes technológiai folyamatát
  • aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban is!)
  • MS Office aktív, magabiztos használata
  • önálló munkavégzés és problémamegoldás
  • rugalmasság és precizitás
  • logikus gondolkodás, jó szervező- és problémamegoldó készség
  • kiemelkedő kommunikációs készség

Előny

  • MSc műszaki vagy természettudományi végzettség
  • MS Projekt magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony és versenyképes jövedelem
  • céges mobiltelefon, laptop
  • képzések (szakmai, nyelvi) és külföldi konferenciák
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • szakmai felkészítés és folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX.

Az űripar területén keresel mérnöki munkát? Küldd el a magyar és angol nyelvű CV-det nekünk emailben: [email protected]