Űripari és mérnöki karrier a C3S-nél

Rádiófrekvenciás mérnök

Feladatok, amik Rád várnak

  • Különböző frekvenciájú adóvevő egységek fejlesztése UHF / S / X
  • Műholdakhoz tartozó földi vezérlőállomás fejlesztése
  • Nagyfrekvenciás áramkörök tervezése, kapcsolási rajzok készítése, NYÁK-tervezés
  • Különböző antenna konfigurációk szimulációja, kalkulációja (400MHz – 10GHz)
  • Modul- és rendszerkövetelmények specifikációjának és dokumentációjának elkészítése, rádióátviteli csatorna méretezése

Ilyennek képzelünk el Téged

  • Villamosmérnök BSc vagy MSc végzettség (Elektronika, Beágyazott rendszerek, Telekommunikáció vagy Nagyfrekvenciás szakirány)
  • 1-3 év gyakorlati tapasztalat RF (UHF / S / X -bands) analóg and digitális áramkörök tervezésében
  • 1-2 év RF hardvertervezési tapasztalat (esetleg szoftver rádiós tapasztalat)
  • Modulációs sémák ismerete
  • Tudsz csapatban dolgozni és jól kommunikálsz
  • Erős analitikus szemlélettel rendelkezel
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny, ha gyakorlati tapasztalatod van az alábbi területeken

  • RF FEM szimulációs programok
  • Altium Designer vagy más PCB tervező szoftver
  • Matlab
  • EMC/EMI
  • Minimális szintű programozás (C/C++/VHDL),
  • Beágyazott rendszerek (CAN, I2C, SPI, stb.)

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő (törzsidővel)
  • Alkalmazotti jogviszony és versenyképes jövedelem
  • Szakmai, nyelvi képzések és külföldi konferenciák
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy növekvő vállalatnál

Munkavégzés helye

  • Budapest, IX.

Az űripar területén keresel mérnöki munkát? Küldd el a magyar és angol nyelvű CV-det nekünk emailben: [email protected]