Űripari és mérnöki karrier a C3S-nél

Tesztmérnök

Feladatok, amik Rád várnak:

  • Űripari projektek támogatása tesztmérnöki szemlélettel
  • Műholdak és egyéb űripari alkatrészek tesztfolyamatának megtervezése
  • Iparági standard-ek alkalmazása
  • Szükséges teszteszközök tervezése
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel, rendszermérnökökkel, fejlesztőmérnökökkel
  • Együttműködés a minőségbiztosítási kollégákkal
  • Tesztek megszervezése, lebonyolítása
  • Részvétel a teszteredmények dokumentálásában

Ilyennek képzelünk el Téged:

  • Mechatronikus BSc vagy MSc végzettség (vagy villamosmérnöki végzettség és fogékonyság a gépész szakterületre)
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Hardware fejlesztői tapasztalat
  • Altium Designer vagy más PCB tervező szoftver ismerete
  • Tudsz csapatban dolgozni és jól kommunikálsz
  • Erős analitikus szemlélettel rendelkezel
  • Képes vagy rendszerben látni a dolgokat
  • Magabiztos (technikai) angol nyelvtudással rendelkezel (elsősorban írásban)

Előny, ha gyakorlati tapasztalatod van az alábbi területeken:

  • Minőségbiztosítás
  • EMC/EMI tesztek
  • Beágyazott rendszerek (CAN, I2C, SPI, stb.)
  • Autóipar vagy repülőgépipar

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő (törzsidővel)
  • Alkalmazotti jogviszony és versenyképes jövedelem
  • Szakmai, nyelvi képzések és konferenciák
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy növekvő vállalatnál

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX.

Az űripar területén keresel mérnöki munkát? Küldd el a magyar és angol nyelvű CV-det nekünk emailben: uh.s3c@boj